Jak wydłużyć sylwetkę za pomocą ubrań?

Jak wydłużyć sylwetkę za pomocą ubrań?
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

rp_moda14.jpgMnóstwo kobiet narzeka na swój zbyt niski wzrost. Jednakże pamiętajmy, że za pomocą odpowiednich ubrań możemy całkowicie odmienić swoją sylwetkę. Strój spokojnie doda nam kilka centymetrów. Jak więc go stworzyć?

Po pierwsze, wykorzystajmy trendy, które od lat są nam znane. W końcu taka moda na szpilki raczej nigdy nie przeminie. A to właśnie ten rodzaj obuwia dodaje centymetrów wzrostu. Koniecznie przekonajmy się więc do butów na wyższym obcasie. Nie muszą to być od razu szpilki. Już buty na koturnie sprawią, ze nasza sylwetka nabierze ładniejszych proporcji. Jeśli jednak chcemy jeszcze bardziej ją wydłużyć, zacznijmy się ubierać monochromatycznie. Strój złożony wyłącznie z czarnych elementów świetnie nas wyciągnie. Postarajmy się również unikać zbyt szerokich ubrań, które tylko „przyciągną” nas do ziemi.

To bardzo ważne, aby nauczyć się dobierać ubrania do swojej sylwetki. Dzięki kilku krokom możemy bowiem dodać sobie nawet kilkanaście centymetrów, czym zyskamy zupełnie nowy i lepszy wygląd.

Posted by:

admin

Related articles

Tagi: Tynk silikonowy Lakma, lpk208, bcaa katowice sklep, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, zerwany triceps, geodeta głogów cennik, armatura łazienkowa Apavisa, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, Minikoparka Gorlice, standy eliptyczne cena druku

Back to Top